İLAMER VIII. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU ANKARA’DA GERÇEKLEŞECEK

İLAMER’in (İlahiyat Araştırmaları Merkezi) her yıl geleneksel olarak düzenlediği “İslâm Medeniyetinin Yapı Taşları” isimli Öğrenci Sempozyumunun sekizincisiGeçmişten Günümüze İslâm Medeniyetinde İlim Adamlarının Özgünlük ve Fikir Özgürlüğü Arayışı” konu başlığı altında 24-28 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde gerçekleşecek.

 

 

Öğrenci Sempozyumu Sekiz Yıldır Başarıyla Devam Ediyor

Türkiye’nin çeşitli İlahiyat/İslami İlimler Fakültelerinden ve yurtdışından sempozyuma katılan 100'ün üzerinde lisans ve lisansüstü öğrencinin tebliğ sunacağı ve müzakere yapacağı sempozyumun düzenleme kurulu başkanı ve İLAMER akademik koordinatörü Prof. Dr. Eyüp BAŞ, “Öğrencilerimize güvenerek sekiz yıl önce ilk öğrenci sempozyumumuzu gerçekleştirdik. Hamd olsun dönüp baktığımızda sempozyumlarımızda tebliğ sunan birçok öğrenci kardeşimin akademik hayata girdiğini ve başarılı olduğunu görüyorum.” diyerek sempozyumun geçmiş yedi organizasyonundaki başarıya işaret etti. BAŞ ayrıca bu yıl tebliğ sunacak öğrencileri de özgüvenlerinden dolayı tebrik etti.

            Kayseri Tarih ve Kültür Gezisi ile son bulacak sempozyumun açılışı 24 Nisan Salı Saat:14.00’da Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Yunus Emre Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

 

 

davetiye birincisi3

 

davetiye birincisi5

 

davetiye birincisi4

 

davetiye ikincisi3

 

davetiye ikincisi4

 

davetiye ikincisi5